Luana shfaqet përvëluese për Bajram, ekspozon gjoksin gjigant

Habit komuna kosovare: Nga vatër epideminë, tani asnjë rast!

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, duket tejet joshëse në fotot e fundit të postuara.

E veshur shkurt ajo ka treguar format trupore ndërsa pranë njërit postim e ka quajtur veten ”luaneshë”.

“Rrëshqitni majtas për të parë luaneshën”, shkruan në postimin e saj.

Ndërsa pranë fotografisë tjetër ku shihet duke pozuar pranë një luleje, këngëtarja i ka ftuar ndjekësit që ka zgjedhin lulen e preferuar.

“zgjidhni Lulen e preferuar”, ka shkruar ajo.

Habit komuna kosovare: Nga vatër epideminë, tani asnjë rast!

Habit komuna kosovare: Nga vatër epideminë, tani asnjë rast!

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !