Lulja grimoset e vishet bukur për Bajram, po ‘shkëlqen’ pranë burrit të saj

The Family Chase viewers ‘gutted’ as hopefuls lose £80,000 to Mark Labbett after impressive cash builder

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

The Family Chase viewers ‘gutted’ as hopefuls lose £80,000 to Mark Labbett after impressive cash builder

Por, së fundmi ata po kalojnë momente shumë të vështira, Lulja po përballet me një sëmundje.

Lulja nuk ishte në gjendje të mirë shëndetësore dhe disa ditë ka qëndruar në spital, por tashmë duket se është më mirë e është kthyer në shtëpi.Sot për festën e Bajramit, ata janë shfaqur pranë njëri-tjetrit dhe po duken tejet bukur./ORAinfo/

The Family Chase viewers ‘gutted’ as hopefuls lose £80,000 to Mark Labbett after impressive cash builder

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !