Lulja në gjendje të rëndë, Lirimi jep një lajm shumë të rëndësishëm

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Por, së fundmi ata po kalojnë momente shumë të vështira, Lulja po përballet me një sëmundje.

Lulja nuk është në gjendje të mirë shëndetësore dhe ka disa ditë që ka shkuar në spital.

Por, edhe përkundër kësaj, Lirimi ka treguar se pasi Lulja të bëhet më mirë, do të vazhdojnë të bëjnë video, e parat që i fitojnë do t’i dërgojnë për ndihma në Kosovë./ORAinfo/

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !