Lulja shkon për vizitë tek gjyshi, por si rrallëherë vishet me minifund


Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit shihet se ajo dhe Lirimi kanë shkuar tek gjyshi dhe ajo që mori vëmendjen është veshja e zonjës.

Si rrallëherë, Lulja është shfaqur e veshur me minifund./ORAinfo/


Mundesia me shume...
Pamje me shume...