Malinda ende e re, kaq vite ka mbushur sot

Ariana me vjehrrën e kallin atmosferën, duken si dy kunata

Majlinda Zeka feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo.

Majlinda Zeka konsiderohet si njëra nga modelet më të suksesshme në Kosovë.

Fokusi kryesor i mediave dhe fansave shumë herë bie tek jeta e saj personale, shkruan lajmi.

Ndërsa sot për modelen sot është një ditë e veçantë, pasi ajo feston ditëlindjen e saj të 28-të.

Urime të shumta mori Majlinda nga miqtë dhe fansat që disa prej tyre i publikoi në InstaStory.

Ariana me vjehrrën e kallin atmosferën, duken si dy kunata

Ndryshe kujtojmë se modelja u bë e njohur për publikun pas lidhjes me rep-artistin Majk.