Manchester City “blindon” këtë lojtar


Manchester City “blindon” yllin e skuadrës.

Manchester City nuk do të dëgjojë ofertat për mesfushorin belg, Kevind de Bruyne gjatë afatit kalimtar veror.

Kështu po raporton gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano. Ai në profilin e tij zyrtar në Tëitter tregoi se De Bruyne është i paprekshëm te ekipi anglez.

Gjithashtu është shënuar progres në bisedimet për zgjatjen e kontratës dhe janë optimistë se marrëveshje do të arrihet së shpejti.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...