Manchester United – Aston Villa, formacionet e mundshme

Formacionet e mundshme: Man Utd – Aston Villa.

Manchester United është nikoqir i Aston Villas, ndeshje e vlefshme për raundin e 32-të në FA Cup.

Dy skuadrat angleze kërkojnë vetëm fitore që të sigurojnë kualifikimin për fazën tjetër, transmeton lajmi.

Man Utd (4-2-2-2): Henderson; Telles, Jones, Lindelof, Dalot; McTominay, Fred; Lingard, Fernandes; Ronaldo, Rashford.

Aston Villa (4-3-3): Martinez; Cash, Konsa, Migns, Targett; Ramsey, Luiz, McGinn; Buendia, Ings, Watkins.

Ndeshja nis në ora 20:55 dhe zhvillohet në “Old Trafford”.

Lajme me shume...