Marina harron që është shtatzënë, ekspozohet më shumë se që duhet

“Gati edhe për sonte”, thotë Marina teksa ekspozon gjo.ksin në dekoltenë e hapur.

Marina Vjollca padyshim që është një nga femrat më të dashura të ekranit.

Biondina bukuroshe e cila ka kohë që modern një nga emisionet më të ndjekura shqiptare ka treguar se edhe sonte është bërë gati, shkruan lajmi net.

Derisa është shfaqur veshur në të zeza Marina ka vënë në fokus gjo.ksin gjigant në dekoltenë e hapur.

“Gati edhe për sonte”, shkroi moderatorja e cila po shkëlqen me dukjen unike.

Ndryshe, Geti dhe Marina po bëhen prindër për herë të parë.