Marina vishet sërish në ‘vello’, lë pa fjalë me pamjen

Britain’s Got Talent viewers in shock as underwater escape act Christopher Weber nearly drowns in stunt: ‘That was close’

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe ku shfaqet e veshur me një fustan që ngjason me vello.

E me këtë pamje Marina duket se i ka lënë pa fjalë ndjekësit./ORAinfo/

Britain’s Got Talent viewers in shock as underwater escape act Christopher Weber nearly drowns in stunt: ‘That was close’

Britain’s Got Talent viewers in shock as underwater escape act Christopher Weber nearly drowns in stunt: ‘That was close’

Britain’s Got Talent viewers in shock as underwater escape act Christopher Weber nearly drowns in stunt: ‘That was close’