Martesa e kryeimamit të Maqedonisë me 24 vjeçare, Arbenita befason me reagimin e saj

I dërguari i Trump për paktin mes Kosovës dhe Serbisë, tërhiqet si ambasador

Reagimi i Arbenitës pas lajmit për martesën e kryeimamit të Maqedonisë me 24-vjeçaren.

Arbenita Ismajli ka reaguar pas lajmit për martesën e kryeimamit të Maqedonisë me një grua 50 vite më të re.

Dje në medie bëri bujë lajmi se kryemyftiu Sulejman Rexhepi është martuar me një 24-vjeçare.

Diferenca e madhe e tyre në moshë ( 50 vjet) bëri që lajmi të komentohet shumë nga publiku, po ashtu edhe një orë luksoze që pretendohet se Rexhepi ia bleu gruas.

Pas këtij lajmi, ka reaguar edhe modelja shqptare Arbenita Ismajli, e cila ka publikuar një InstaStory një foto të çiftit.

“Çfar myfiu. Ma ndreqi ditën!”, ka shkruar ajo me shaka sipër fotografisë.

I dërguari i Trump për paktin mes Kosovës dhe Serbisë, tërhiqet si ambasador

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !