Martohet motra e Almeda Abazit, dalin pamjet nga ceremonia madhështore


Almeda Abazi marton motrën, dalin pamjet nga ceremonia madhështore.

Motra bukuroshe e Almeda Abazit, Ilda i ka dhënë fund beqarisë.

Ajo dhe partneri i saj turk, Kenan Sipahi kanë thënë “Po” njëri-tjetrit në një ceremoni madhështore të mbajtur në Stamboll.

Ka qenë vetë Almeda, e cila na tregoi detajet e kësaj ceremonie nëpërmjet disa videove të ndara në rrjete sociale ku qendra e vëmendjes ishte Ilda, e cila kishte zgjedhur një fustan të thjeshtë dhe shumë elegant për ditën e saj më të bukur.

“Ju dua shumë zemrat e mia, qofshi të lumtur”, shkroi Almeda


Mundesia me shume...
Pamje me shume...