Mbeti shtatzënë me të fejuarin, e reja tenton t’i jap fund jetës së saj

Hudhje letrash e fishkëllima, ndërpritet fjalimi i Hotit për dialogunNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrethinën e Prizrenit.

Një femër para dy ditësh ka tentuar t’i jap fund jetës së saj, duke konsumuar sasi të madhe barnash.

Ky veprim i saj erdhi si pasojë e shtatzënësisë së padëshiruar me të fejuarin e saj.

Rasti ka ndodhur në Prizren.

Çifti është përcjellë në stacionin policor me ç’rast janë intervistuar.

Sipas raportit 24-orësh të policisë, që të dytë janë liruar me procedurë të rregullt.

Prizren 14.09.2020 – 19:20. Është raportuar se viktima femër kosovare ka tentuar të vetëv’ritej, duke konsumuar sasi të tepruar të barnave. Sipas viktimës, motivi ishte për arsye se ajo kishte mbetur shtatzënë me të fejuarit e saj të dyshuarit mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti kalon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë. /ORAinfo/

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !