Mblidhen LDK, AAK dhe Nisma, mësohet arsyeja

Fotografi e rrallë e ‘bilbilit’ të Mushtishtit nga dita e martesës, a po e dini për kë është fjala

AAK dhe Nisma takim punë në selinë e LDK-së.

Përfaqësues të partisë nga Aleanca Kosova e Re dhe Nisma Socialdemokrate kanë zhvilluar një takim pune në selinë qendrore të Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prishtinë.

Ky takim është zhvilluar ndërmjet Avdullah Hotit (LDK), Besnik Tahirit (AAK) dhe Endrit Shalës (Nisma).

“Takimi shkoi shumë mirë ishte një takim pune ku diskutuam për planifikimin programor. Nuk ka diçka të jashtëzakonshme është vetëm një takim pune”.

“Lënda është në Kushtetuese dhe kushdo prej aktorëve politikë që kërcënon, apo mundohet të ndërhyjë në punët e Gjykatës Kushtetuese e ka gabim dhe bie ndesh me krejt arritjet që i ka bërë ky vend”.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !