Më e shtrenjtë se një makinë: SSD më e madhe në botë që kushton mijëra dollarë

Lamborghini prezantoi makinën e re me një çmim prej më shumë se 3 milionë euro dhe ajo u shit menjëherë
Lamborghini prezantoi makinën e re me një çmim prej më shumë se 3 milionë euro dhe ajo u shit menjëherë
SSD më e madhe në botë ka çmimin e saj dhe kjo tani është njoftuar zyrtarisht për herë të parë.Çmimi i SSD më të madh në botë u publikua në faqen e saj të internetit dhe është e lehtë për t’u krahasuar atë me prodhuesit e produkteve të tjera ose edhe makinave, transmeton Telegrafi. SSD 50 TB kushton 12,500 dollarë ndërsa versioni 100 TB kushton 40,000 dollarë. ExaDrive vjen me një garanci pesë-vjeçare. Me një fjalë, nëse jeni duke kërkuar një “përbindësh SSD”, atëherë Samsung ofron një zgjidhje për ju. Këto pajisje pritet të dalin shumë shpejtë në treg.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.
Per HOSTING Qe te krijoni nje webfaqe kliko ...
InterServer Web Hosting and VPS

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !