Me fustan të gjatë e të ngushtë, Mimoza Mustafa ekspozon linjat trupore


Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të gjatë në të cilin ka ekspozuar linjat trupore./ORAinfo/


Mundesia me shume...
Pamje me shume...