Me grim të rëndë dhe e veshur në të bardha, Mimoza po duket tamam si nuse


Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur në të bardha dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/


Mundesia me shume...
Pamje me shume...