Me këtë fustan të ngushtë e provokues, Ariana mori gjithë vëmendjen e dasmorëve

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Ajo se fundmi ka marrë pjesë në një dasmë. Nga atje ajo ka publikuar një imazh ku shfaqet në super formë.

E veshur me fustan të gjatë e të ngushtë, Ariana shfaqet super joshëse.

Me këtë veshje, ajo pa dyshim që ka tërheq vëmendjen e të gjithë dasmorëve. /ORAinfo/