Me komplete të bukura e taka të larta, Shyhretja po duket si 20 vjeҫare me paraqitjen e fundit

Enveri ‘rehatoi’ në diplomaci, mbesën, sekretaren, shoferin e depoistin

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet me komplete dhe këpucë me taka.

Edhe në këtë paraqitje, Shyhretja po duket si të ishte vajzë e re./ORAinfo/

Enveri ‘rehatoi’ në diplomaci, mbesën, sekretaren, shoferin e depoistin

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !