Me trenerka dhe pa grim, Shyhretja befason me pamje kur del për kafe


Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.

Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja nuk mungon me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot Shyhretja ka dal për kafe me vajzën e saj të vogël, Engjëllushen.

E veshur me trenerka dhe pa grim, Shyhretja befason me pamjen.

Për me tepër shikoni foton dhe gjykojeni vet. /ORAinfo/


Mundesia me shume...
Pamje me shume...