Memphis Depay nuk është më në planet e Barcelonës

United gjen zëvendësuesin e De Jong

Barcelona merr vendimin final për Memphis Depayn

Skuadra katalonase ia ka bërë të qartë këtë gjë sulmuesit holandez, duke i thënë se duhet të largohet.

Barcelona do t’i shqyrtojë ofertat që prekin shifrën e 20 milionë eurove.

United gjen zëvendësuesin e De Jong

Ardhja e Robert Lewandowskit dhe plot futbollistëve tjerë, ka bërë që Depay të bie poshtë në hierarkinë e sulmit katalonas.