Memphis Depay prezantohet te Barcelona


Memphis Depay tashmë e ka veshur fanellën e Barcelonës.

Ai është prezantuar këtë mbrëmje në “Camp Nou” me fanellën e Barcelonës, ku duket se ende s’ka vendosu për numrin.

Depay u mor me parametra zero, pasi i skadoi kontrata me Lyonin.

Ai ka nënshkruar kontratë deri në fund të sezonit 2022/23.

Depay ka thënë se për të, arritja në Barcelonë, është një ëndërr e bërë realitet.

Ai mezi pret të luajë me fanellën e Barçës dhe të fitojë sa më shumë trofe.

Pamje:


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...