Mevlani i dedikoi këngë Ledjanës, Melisa shpërthen nga xhelozia: “Mua më përplase pas mullari”

Në puntatën e fundit të “Përputhen” u transmetua takimi mes Mevlanit dhe Ledjanës. Gjatë takimit, Mevlani zbuloi se i ka dedikuar një këngë Ledjanës.

“Vjen si rreze drite në sytë e mi, Ledjana e bukur sikur zana, shikimin edhe zemrën te ti e ndala”, ishte një pjesë e këngës së Mevlanit për Ledjanën.

Por ky gjest romantik nga Mevlani nuk u prit fare mirë nga Melisa. “Sindin e surprizove me lule dhe arush, Ledjanën me këngë, Melisën zgjodhe ta përplasësh pas mullari për ta surprizuar? Në këto momente Melisa të hedh poshtë Mevlan”, i tha ajo.

Nuk është për dhurata materiale apo për këngë. Shoh thjesht mënyrën se si sillet Mevlani kundrejt meje dhe e vetmja gjë që ka pasur ai kundrejt meje janë fjalë. Për fjalë flas vetë sa nuk më mbyllet motorri”, shtoi ajo. E pyetur nga Bora Zemani, Melisa pranoi se është shumë e lënduar.

The post Mevlani i dedikoi këngë Ledjanës, Melisa shpërthen nga xhelozia: “Mua më përplase pas mullari” appeared first on Zonë E Lirë.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !