Milaim Zeka zbulon detaje se çfarë u kishte thëne 26 vjecari zyrtarëve të Konsullarës së Kosovës

Pas lehtësimit të masave, fluks i madh i qytetarëve në kryeqytet

Vdekja e 26 vjeçarit ka tronditur opinionin kosovarë.

Ish deputeti Milaim Zeka ka reaguar pas vdekjes së 26-vjeçarit në Qendrën e Studentëve. Zeka e ka quajtur hakmarrje politike dërgimin e Agon Musliut në karantinë.

Sipas Zekës, 26 vjeçari kishte treguar që është mërzitur shumë për familje, dhe se kishte probleme të rënda me veshkët.

Zeka thotë se ai kishte shpresuar që për shkak të dokumentave mjeksore, si dhe angazhimit direkt të Ambasadës në Berlin, ai nuk do të izolohej.

“Sipas bisedes me shoqeruesin Shaip Gashi dhe Daut Zeka, 26 vjeçari ka treguar qe eshte merzitur shume per familje, dhe se ka probleme te renda me veshket. Agoni kishte shpresuar se per shkak te dokumentave mjekesore, si dhe angazhimit direkt te ambasades tone ne Berlin, ai nuk do te izolohej”, ka shkruar Zeka.

Pas lehtësimit të masave, fluks i madh i qytetarëve në kryeqytet

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !