Milan dhe Juventus në “luftë” për yllin e madh

Dy skuadrat më të njohur në Itali duan të njëjtin lojtar.

AC Milan dhe Juventus janë duke kërkuar një lëvizje për sulmuesin e River Plate, Julian Alvarez, raporton Calciomercato,përcjell ORAinfo.

21-vjeçari është rritur për gjigantët argjentinas dhe duket gati për një lëvizje në Evropë.

River pritet të presë deri në dhjetor për të vlerësuar çdo ofertë./ORAinfo/

Lajme me shume...