Milan hyn në garë për mbrojtësin 30 milionësh

Adnan Januzaj mund të largohet nga SociedadiMilani është takuar me përfaqësusit e mbrojtësit të Norwich City, Ben Godfrey përpara një përpjekjeje të mundshme për ta nënshkruar atë gjatë verës. Calciomercato kohët e fundit raportoi se në javët e kaluara, Milani dhe Roma kanë shfaqur interes, por ka pasur një zhvillim domethënës, përcjell ORAinfo Adnan Januzaj mund të largohet nga Sociedadi Javën e kaluar, menaxhmenti Rossoneri u takua me ndërmjetësit e lojtarit në një hotel të njohur Milanese dhe shprehu interes për 22-vjeçarin, me vlerë 30 milionë euro, pavarësisht nga transferimi i Norwich në Championship. Menaxhimi i Kanareve duket se nuk dëshiron të bëjë zbritje, por Milani është serioz në lidhje me kryerjen e negociatave. Interesim për lojtarin ka edhe gjiganti gjerman Bayern Munich.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !