Milan merr lajmin e keq

Barcelona afër marrëveshjes me super-lojtarin

Presidenti i Torinos, Urbano Cairo, shpreson që Andrea Belotti përfundimisht të zgjasë kontratën e tij që skadon me Granata

Italiani sheh se kontrata e tij aktuale skadon në verë dhe negociatat me klubin nuk kanë çuar askund deri më tani, përcjell ORAinfo.

Barcelona afër marrëveshjes me super-lojtarin

Kajro dha përditësimin më të fundit mbi situatën e kontratës së Belottit në mëngjes pas një ceremonie në varrezat monumentale të Torinos ku Granata i bëri homazhe Grande Torino në 73-vjetorin e rrëzimit ajror Superga.

“Shpresoj që Belotti të qëndrojë, ai ka qenë me ne për shtatë vjet dhe është golashënuesi i dytë më i mirë në historinë e klubit me më shumë se 100 gola, askush nuk do të jetë i lumtur nëse ai largohet”, tha Kajro. Kujtojmë se Milan është i interesuar për shërbimet e Belottit./ORAinfo/