Milan nuk dëshiron të ikë nga duart ky lojtar

Inter afër arritjes së marrëveshjen me super-sulmuesin

Milani, është duke punuar për një kontratë të re për Rafael Leao në mes të interesit nga Manchester City zbulon Calciomercato.

Kontrata aktuale e 22-vjeçarit nuk skadon deri në vitin 2024, por kuqezinjtë shpresojnë të largojnë Cityn duke e lidhur atë me kushte të reja,përcjell ORAinfo.

Inter afër arritjes së marrëveshjen me super-sulmuesin

Leaos do t’i ofrohen dy vite shtesë në Milan dhe një rritje page në 4 milionë euro në vit./ORAinfo/

Lajme me shume...