Miliarderi 52-vjeçar italian nxjerr fotot e rralla me të dashurën 25-vjeçare

Miliarderi italian Gianluca Vacchi së shpejt do të bëhet baba me modelen 25-vjeçare, Sharon Fonseca. 52-vjecari duket më i lumtur se kurrë dhe këtë e dëshon qartë në çdo postim të tij në rrjetin social Instagram.

Pavarësisht diferencës së madhe mes çiftit, ata po shijojnë në maksimum këtë moment të bukur në jetën e tyre.

Ata janë dëshmi se mosha nuk është aspak problem, për të pasur një marrëdhënie të lumtur.

Miliarderi ka publikuar edhe pamjet e rralla, ku shihet duke puthuar barkun e rrumbullakosur të 25-vjeçares.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !