Miriami shfaqet pa pikë grimi, do t’ju habisë me pamjen

Tuna në zi, humbi këtë person shumë të dashur

Miriam Cani është këngëtarja shumë e njohur nga Shqipëria.

Ajo dhe këngëtari Alban Skenderaj janë një çift tejet i pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Tuna në zi, humbi këtë person shumë të dashur

Çifti janë tejet të përfolur sidomos për jetën e tyre private.

Miriamin e gjejmë tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet pa pikë grimi, e me këtë pamje duket se ajo i ka lënë pa fjalë fansat./ORAinfo/

Tuna në zi, humbi këtë person shumë të dashur

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !