Moderatorja e RTK shkon në dasmë, fustani provokues qe ka veshur bie kaq shumë në sy


Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Ajo se fundmi ka publikuar foto duke shkuar në dasmë. E veshur me fustan të gjatë e shumë provokues, Brikena po duket super joshëse.

Kaq bukur është rregulluar ajo sonte. /ORAinfo/


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...