Morena Taraku shpreh simpatinë për këtë banore të BBV-së

Arjola Demiri shumë shpesh merr përkrahje të jashtëzakonshme edhe nga fytyrat publike.Ajo bën për vete publikun dhe shumë personazhe publike për vete me rrëfimin e saj jetësor.

Arjola mbrëmë rrëfeu jetën e saj martesore, tradhëtinë për gjashtë vite si dhe divorcin dhe më pas rritjen e tre fëmijëve si nënë e vetme.

Ajo u surprizua nga nëna e saj ku i përloti të gjithë me fjalët e saj për Arjolën.

E për këtë ka reaguar edhe këngëtarja e njohur Morena Taraku.Përmes një storje në Instagram, këngëtarja ka treguar sipmatinë që ka për Arjolën madje ajo që këngëtares i pëlqen tek aktorja është përkushtimi i saj i madh për prindërit.