Mourinho e do yllin e Man Utd te Roma

Man City vjen me dy transferime “bombë”

Trajneri i Romës, Jose Mourinho, dëshiron të sjellë mbrojtësin e krahut të Manchester United, Aaron Wan-Bissaka, zbulon The Sun.

Skuadra aktuale e Giallorossi-ve tashmë përmban ish-yllin e United, Chris Smalling, ndërsa ish-lojtari i Chelseat, Tammy Abraham kryeson linjën në krye, përcjell ORAinfo.

Man City vjen me dy transferime “bombë”

Mourinho është i etur për të shtuar një tjetër anglez në radhët e tij këtë verë dhe Wan-Bissaka mund të jetë i disponueshëm pas një sezoni zhgënjyes 2021-22 në Old Trafford./ORAinfo/