Nata e Bajramit, kështu duket Learta


Learta rregullohet për këtë natë

Learta Jakupi tashmë njihet si një ndër nuset më të bukura në shoëbizin kosovar.

Me postime të ndryshme në rrjete sociale, ajo gjithmonë është qendër e vëmendjes, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që ka një përkushtim të madh tek vetja, në çdo situatë duket bukur dhe e dalluar me rregullimet që bën.

Më ndryshe se të tjerët, përmes stories së postuar ajo shihet që është rregulluar edhe sot, natën e Bajramit.

Me flokët e gjata dhe të bardha, shikojeni sa bukur duket.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...