Ndahet çifti i njohur

Dalin detaje: Aktori shqiptar hodhi gruan nga ballkoni i banesës në New York dhe më pas vrau veten

Edhe një lidhje e Kim Kardashianit ka përfunduar.

Diferenca në moshë e Kim Kardashian dhe Pete Davidson bëri që ata të ndaheshin në fillim të kësaj jave, thonë burimet ekskluzivisht për Page Six.

Dalin detaje: Aktori shqiptar hodhi gruan nga ballkoni i banesës në New York dhe më pas vrau veten

“Pete është 28 vjeç dhe Kim është 41 – ata janë në vende shumë të ndryshme për momentin”, thotë burimi i brendshëm.

“Pete është krejtësisht spontan dhe impulsiv dhe dëshiron që ajo të fluturojë për në New York, ose kudo që të jetë në një moment”, shton burimi. “Por Kim ka katër fëmijë dhe nuk është aq e lehtë. Ajo duhet të përqendrohet te fëmijët”.

Burimi na thotë gjithashtu se Kardashian – e cila drejton biznese të shumta dhe yje në një shou – ishte “plotësisht e lodhur nga kjo marrëdhënie dhe gjëra të tjera që po ndodhin në jetën e saj”.