Ndahet sërish nga Stresi? Kejsi: Nëse tradhëton dikë…

Stresi dhe Kejsi janë ndër çiftet më të komentuar në showbiz. Ndërsa gjithçka dukej se po shkonte mirë mes tyre pas rikthimit, sipas postimit të fundit të Kejsit ata janë ndarë sërish.

Përmes një postimi në ‘Instastory’, ajo la të nënkuptohej se ndarja ka ardhur si pasojë e tradhëtisë.

“Nëse tradhëton dikë që është i gatshëm të bëjë gjithçka për ju, ju në të vërtetë keni tradhtuar veten nga besnikëria e vërtetë”, ka qenë kjo shprehja që ajo ka ndarë në InstaStory.

Keisi ka realizuar dhe një mini-intervistë me ndjekësit e saj në Instagram dhe është pyetur nëse do vijë në Shqipëri, ndërsa është përgjigjur në mënyrë të prerë që jo.

“Nuk kam çfarë bëj në Shqipëri”, shkruajti Keisi, e cila prej kohësh po jeton në Kanada.

<►>

The post Ndahet sërish nga Stresi? Kejsi: Nëse tradhëton dikë… appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !