Ndërron jetë në vendin e punës një polic në Podujevë

Lajçak nesër takohet me Vuçiqin, flasin për Kosovën

Një polic ka humbur jetën në vendin e punës.

Gjatë ditës së sotme në Podujevë ka ndërruar jetë një polic.
Burime të Indeksonlin bëjnë të ditur se ai vdiq derisa ishte në vendin e punës.

Ai ishte duke ruajtur në Qendrën e Vaksinimit në Podujevë dhe dyshohet se kishte sulm kardiak.