Ndeshja e fundit ndaj Atalantës, Milan vjen me këtë lajm

Juventus po ia merr yllin e madh Chelseas

Të gjitha biletat për ndeshjen e fundit e AC Milan në shtëpi këtë sezon kundër Atalantës janë shitur, pa bileta të tjera në dispozicion për tifozët.

Kuqezinjtë kanë lëshuar bileta në grupe për ndeshjen e fundit në San Siro dhe ata e kanë vënë në dispozicion grupin e fundit këtë pasdite, përcjell ORAinfo.

Juventus po ia merr yllin e madh Chelseas

Nuk kaloi shumë kohë që ato u shitën, ndërsa lajmi tashmë është konfirmuar përmes faqes zyrtare të internetit si gjitha të shitura. Sigurisht, mund të jetë një lojë absolutisht vendimtare në garën e Scudettos./ORAinfo/