Ndodh edhe kjo: Vëllai i madh rrah vëllanë e vogël në Prishtinë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person i moshës së mitur ka njoftuar se është grushtuar nga vëllai i tij.

Sipas policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa u dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje

“Prishtinë 08.01.2022-14:20. Viktima mashkull kosovar, i moshës së mitur ka njoftuar se është su’lmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar, vëllai i tij. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Lajme me shume...