Ndryshim drastik në pamjen e Liberta Spahiut

Liberta Spahiu është moderatorja më në zë kosovare.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në top formë, përcjell ORAinfo.

Liberta vjen çdo herë unik dhe me stil në fotosesionet që realizon.

Se fundim ajo ka publikuar një foto ku shfaqet ndryshe siç jem mësuar të shohim.

E veshur në mënyrë sportive, Liberta befason me ndryshimin në pamjen e saj. /ORAinfo/

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !