Në foto bardhezi, Afrona na prezanton me babain e saj

Vendet e BE-së pajtohen që Lajçakut t’i zgjatet mandati edhe për 18 muaj

Afrona Dika, padyshim është personazhi më i komnetuar i momemtitn.

Lidhje dhe ndarja e saj me këngëtarin e njohur, Blero është duke bërë bujë të madhe, shkruan ORAinfo.

Ani pse asgjë nuk është konfirmuar nga asnjëra palë, dyshja në fjalë ka fshirë gjitha fotot e përbashkëta në rrjetet sociale.

E gjithë kjo rrëmujë në mediat online nuk e kanë penguar Afronën të vazhdojë jetën e saj në Zvicër. Madje, ajo tani më shumë i është përkushtuar familjes së saj.

Ajo për fansat e saj ka ndarë një foto të babait të saj, një fotografi shumë të bukur e realizuar vite më parë./ORAinfo/

Vendet e BE-së pajtohen që Lajçakut t’i zgjatet mandati edhe për 18 muaj