Në fustan ngjyrë lejla, Adelina ekspozon këmbët e saj joshëse

Adelina Ismaili, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Ani pse për publikun u bë e njohur si këngëtare që theu shumë tabu, tani ajo ka marrë krejtësisht tjetër drejtim, shkruan ORAinfo.

Sot, atë më shumë e shohim në ekran si prezantuese, në emisionin 8&8 me Adelinën, program ky që ka pasur shumë suksese.

E duke qenë se është pjesë e ekranit, ajo duhet të duket e bukur. E sharmin dhe sensualitetin e saj ajo e ka treguar në një fustan të ngushtë, ku në sy bien këmbët e saj tërheqëse./ORAinfo/

Adelina Ismaili, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Ani pse për publikun u bë e njohur si këngëtare që theu shumë tabu, tani ajo ka marrë krejtësisht tjetër drejtim, shkruan ORAinfo.

Sot, atë më shumë e shohim në ekran si prezantuese, në emisionin 8&8 me Adelinën, program ky që ka pasur shumë suksese.

E duke qenë se është pjesë e ekranit, ajo duhet të duket e bukur. E sharmin dhe sensualitetin e saj ajo e ka treguar në një fustan të ngushtë, ku në sy bien këmbët e saj tërheqëse./ORAinfo/