Në fustan të shkurtë, Ryva tregon trupin e saj si “peshk”

Ryva Kajtazi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ani pse karrierën e nisi si aktore, ajo më shumë famë mori që kur nisi të merrej me muzikë, shkruan ORAinfo.

Në fillim ajo i kushtoi më shumë rëndësi familjes dhe rritjes së dy fëmijëve të saj, derisa tash më shumë i është përkushtuar karrierës.

Në bazë të disa fotove që ka postuar në instagram, ajo ka treguar që shumë shpejtë do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Ajo duket më në formë se kurrë, ku në fustan të shkurtë ka treguar trupin e saj si “peshk”./ORAinfo/