Në këtë gjendje shfaqet Lulja pasi del nga frizerka, a do të reagojë Meda?

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku tregon qe sapo është rregulluar të frizerka.

E grimosur me shije dhe me flokë të rregulluar mirë, Lulja do ta shkrijë Medina me këtë pamje. /ORAinfo/

Lajme me shume...