Në këtë vend të bukur i ka nisur pushimet Ermali me familje

Era Istrefi transformohet në kopjen e Kylie Jennerit
Era Istrefi transformohet në kopjen e Kylie Jennerit
Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka arritur të jetë një nga emrat me të pëlqyer nga publiku shqiptar.

Duke u karakterizuar me një vokal të mrekullueshëm ai vazhdon të mbetet unik në çdo vend e çdo paraqitje që bën.

Pas lirimit nga masat ndaj virusit, ai ka vendosur ti kalojë disa ditë të bukura pushimi me familjen e tij ku nuk kanë munguar as imazhet e bukura familjare nga çifti i njohur.

Duke ndarë një moment të bukur në një restaurant me pamje të mrekullueshme, Ermali pozoj afër bashkëshortes dhe dy vajzave të tij duke treguar që po i kalojnë disa ditë të bukura pushimi në Vlorë në restaurantin “Marina Bay Luxury Resort & Spa”.

Se çfarë pamje të bukur po e shijojnë ata, mund ta shihni përmes këtij imazhi.

Era Istrefi transformohet në kopjen e Kylie Jennerit
Era Istrefi transformohet në kopjen e Kylie Jennerit

The post Në këtë vend të bukur i ka nisur pushimet Ermali me familje appeared first on ShqipMedia.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.
Per HOSTING Qe te krijoni nje webfaqe kliko ...
InterServer Web Hosting and VPS

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !