Në këto ditë të vështira, Merita përkujton burrin e saj, përlot me këtë postim të saj

Një nënë e kujdesshme si Neca, ja ҫfarë bën në karantinë me vajzat e saj

Vitin e kaluar si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte djali i vetëm i akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

Një nënë e kujdesshme si Neca, ja ҫfarë bën në karantinë me vajzat e saj

Ariani la pas vetës gruan dhe dy djemtë.

E gruaja e tij, Merita, nuk po mund ta përballojë humbjen e burrit e këtë e tregon edhe përmes postimit të saj të fundit, ku ka publikuar një foto nga facebooku i tij./ORAinfo/

Një nënë e kujdesshme si Neca, ja ҫfarë bën në karantinë me vajzat e saj

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !