Në nuse si Marigona, kështu i pret mysafirët

Ditë më parë, Marigona Krasniqi kurorëzoji dashurinë e saj me boksierin e famshëm, Robin Krasniqi.

Dasma e tyre mori vëmendje të madhe, pasi çdo detaj në ceremoninë e tyre kishte vlerë dhe komentohej shumë kjo për faktin se të dy janë figura të famshme, shkruan ORAinfo.

E duket se Marigona është një nuse për shtëpi, pasi në foton e fundit të postuar nga ajo, shihet e rregulluar e grimuar tamam si një nuse për t”i pritur mysafirët.

Një gjë duhet pranuar, lum Rubini për gruan që ka në krah. Kujtojmë se çifti në fjalë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë./ORAinfo/