Në serial të dashuruar, por cili është raporti i “Omerit” dhe “Defnës” në jetën reale

Detaj prekës që fshihet pas filmit “Mrekullia në qelinë nr.7”

Pjesë e serialit janë aktor të njohur por, gjithashtu edhe emra të rinjë të kinematografisë turke. Në mesin e tyre është edhe Rabia Soyturk në rolin e “Defnes”, dhe Mustafa Mert Koç në rolin e “Omerit”.

Në serial mes njëri-tjetrit ekziston një dashuri e madhe por në disa raste dashuria e tyre është edhe e pamundur.

Detaj prekës që fshihet pas filmit “Mrekullia në qelinë nr.7”

Dyshja duket se kanë raport të mirë mes vete në jetën reale, madje për ta në mediat turke është shkruar se afërsia e tyre e madhe po lind dyshime se ata janë në lidhje dashurie.

Detaj prekës që fshihet pas filmit “Mrekullia në qelinë nr.7”

Seriali transmetohet nga e hëna në të premtën duke filluar nga ora 20:00.

Detaj prekës që fshihet pas filmit “Mrekullia në qelinë nr.7”

Detaj prekës që fshihet pas filmit “Mrekullia në qelinë nr.7”

Detaj prekës që fshihet pas filmit “Mrekullia në qelinë nr.7”

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !