Në shkollë e quanin “derrkuce”, vajza u mbyll gojën të gjithëve me transformimin e pabesueshëm (FOTOT)

Maska për 50 cent dhe teste serologjike, masat e marra nga Italia për daljen nga izolimi

Maska për 50 cent dhe teste serologjike, masat e marra nga Italia për daljen nga izolimiNjë grua që kur ishte në shkollë ngacmohej mizorisht duke u quajtur “derrkuce”, ka bërë hakmarrjen e saj ndaj dashakeqëve duke u bërë modele për bikini.

Australiania Diane Frick, tashmë 36 vjeçe nga Melbourne, thotë se ka duruar ngacmime mizore nga fëmijë dashakeqë në shkollë, që i kanë lënë shenjë për disa vite më radhë. Ata e quanin “qukëse, kuqalashe” dhe tallnin rrobat e saj.

E traumatizuar ajo më vonë kishte kërkuar ndihmë te një terapist sjelljeje dhe tashmë ka ndryshuar jetën e saj. Në moshë të rritur, Diane nuk ishte shumë mbipeshë, por kishte zakone të këqija ngrënieje dhe nuk stërvitej. Por ajo vendosi të ndryshonte stilin e jetesës kur zbuloi disa foto frymëzuese të modeleve për bikini.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !