Në veshje të ngushtë, Bora nuk arrin t’i mbulojë “tulat”

Bora Zemani, është personazhi i vitit.

Ajo bëri bujë të madhe që ku nisi të prezantojë emisionin e dashurisë, Përputhen, shkruan ORAinfo.

Me talentin dhe bukurinë e saj ajo bëri për vete një numë të madh adhuruesish të cilët vazhdimisht e përcjellin atë.

Por, Bora u bë pre e mediave që kur u zbulua lidhja e saj e dashurisë me aktorin e njohur, Donald Veshaj.

Tani, duket se ajo është duke shijuar ende këtë marrëdhënie, pasi që edhe emisioni ka përfunduar.

Ajo çka vërehet te Bora është kilogramët që ka shtuar. Në një foto të postuar nga ajo, shihen “tulat” që i kanë dalë./ORAinfo/