Nëna e Edona Llalloshit nuk ‘ndjen’ për moshën, vishet si çikë e re

Nëngëtarja Edona Llalloshit shfaqet përditë shumë e lumtur në rrjete sociale, ku ndanë me ndjekësit momente nga jeta e saj.

Këngëtares nuk i mungon buzëqeshja më fytyrë në çdo dalje publike dhe kjo tregon lumturi.

Këngëtarja, është e plotësuar në të gjitha aspektet dhe këtë e ka treguar disa herë.

Ajo, është e bekuar që ka mbështetjen e gjithë familjes, shkruan Kosovarja.

Ju, prej vitesh e njihni vëllain e Edones, së fundi media i ka bërë publike shpesh edhe motrat e saj, ndërkaq këtu ju njohim me nënën e këngëtares që po duket e freskët dhe mjaftë e re.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !